OBE (oobe) - Out Of Body Experiences - przeżycia poza ciałem

Niesamowita wolność...

Twoje ciało pozostaje w łóżku a Ty szybujesz pod sufitem... Wszystkie wrażenia płyną z tego właśnie punktu a nie z ciała. Jesteś odrębną częścią i wiesz dobrze, że cała Twoja fizyczna strona życia pozostała właśnie tam! Możesz spoglądać na swoje uśpione i opuszczone ciało, które wydaje się teraz marionetką, szarą masą kogoś jakby zupełnie obcego.

Tutaj najważniejszą rolę odgrywa 'myśl' - wystarczy pomyśleć o ruchu a już mknie się w obranym kierunku. Na początku pozostajesz w swoim pokoju, gdyż boisz się nowego doznania i nie masz pojęcia co może czyhać na Ciebie za drzwiami... Jednak to już nie wystarcza - podążasz dalej - przecież nic teraz nie stoi Ci na przeszkodzie! Możesz przenikać przez ściany - czego więcej potrzeba? Myśl kształtuje reakcję a ona pcha Cię tam gdzie tylko zapragniesz.

Ale jak odróżnić ten stan od świadomego snu? Oto częste pytanie. Sprawa jest trudna ale do rozwiązania. Najlepszym sposobem jest zrobienie całkowitej demolki w domu :) Jeśli po powrocie do ciała nadal będzie bałagan to jest pewność, że OBE było 100%'owe.

Są i mniej drastyczne metody ale niestety wszystkie polegają na próbie ingerencji w świat fizyczny oraz skonfrontowaniu tego z rzeczywistością. Ja niestety jeszcze sobie nie udowodniłam! A Ty?Jedno z moich przeżyc